Aylık Çalışma

Aylık Çalışma

İnternet sitenizi, sosyal medya hesaplarınızı, eBültenlerinizi ve reklam kampanyalarınızı aylık bir çalışma planı doğrultusunda yönetiyoruz, ayrıca teknolojik ile ilgili bütün sorunlarınıza en doğru cevapları veriyoruz ve ihtiyacınıza yönelik çözümler geliştiriyoruz.

Soru Sorun Fiyat Teklifi İsteyin


Web Sitesi

Web Sitesi
İnternet sitenizi düzenli olarak güncelliyoruz ve olası sorunlara anında müdahale ederek ziyaretçilerinize kusursuz bir deneyim yaştmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya
Kurumuzun sosyal medya hesapları için önce bir çalışma ve strateji planı çıkarıyoruz, ardından düzenli olarak sosyal mecralarda aktif olarak yer almanızı sağlıyoruz.

ePosta Yönetimi

ePosta Yönetimi
Her biri en az 10 GB alana sahip ePostalarınızı 7 gün 24 saat sorunsuz çalışmasını sağlıyoru ve eBültenlerinizi SPAM filtrelerini takılmaksızın müşterilerinize iletiyoruz.

Teknik Destek

Teknik Destek
Bilgisayarlarınızın ve akıllı cihazların sorunsuz çalışması için düzenli bir şekilde bakımını ve yedeklemesini yapıyoruz, diğer sorunlarınız için de anında ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji Danışmanlığı
Kurumunuzun ve sizin ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru teknolojik çözümleri bularak verimli bir şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Raporlama

Raporlama
Bütün çalışmalarımız ile ilgili düzenli bilgilendirme raporlarını tarafınıza ulaştırıyoruz.