eBülten Tasarımı

eBülten Gönderimi

eBültenler düzgün ve planlı şekilde yapıldığında müşteriliniz ile iletişim halinde kalmanın en etkili yollarından biridir, hem düzenli olarak kendinizi hatırlatırsınız hem de özel günlerde kutlama mesajları gönderirsiniz, en önemlisi yeni gelişmelerden ve hizmelerinizden müşterilinizi haberdar edersiniz. Kurumunuzun hedef kitlesine eBültenleri tasarlayıp %100 gelen kutularına gidecek şekilde gönderiyoruz ve size detaylı rapor sunuyoruz.

Soru Sorun Fiyat Teklifi İsteyin


Gelen Kutusunda

Gelen Kutusunda
Göndereceğimiz bültenlerin %100 gelen kutusuna gittiğinden emin oluyoruz, aryıca çalışmayan ve geçersiz ePosta adreslerini ayıklayıp size bildiriyoruz.

Yasalara Uygun

Yasalara Uygun
Toplu ePosta gönderiminde 1 Mayıs 2015 tarihi itibariyle alıcının onayının alınması zorunluluğu getirildi. Mevcut listelerinizi yasalara uygun şekilde olduğundan emin olduktan sonra gönderim yapıyoruz.

Planlı

Planlı
eBültenleriniz için bir iş planı oluşturuyoruz ve strateji geliştiriyoruz, en doğru zamanda en doğru biçimde gönderim yaparak sonuç almanızı sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama
Gönderdiğimiz eBültenlerle ilgili açılma oranı, açılma sayısı, coğrafi konum ve ilgi durumu gibi detaylı bilgileri içeren istatistik raporları sunuyoruz.