Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Kurumunuzu, işinizi ve kimliğinizi yansıtan, modern, güçlü ve benzersiz tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri aşağıda inceleyebilirsiniz, ihtiyacınıza yönelik her türlü tasarımı mükemmel şekilde geliştireceğimize inanıyoruz.

En az 20 ile100 arasında farklı orjinal tasarımı seçiminize sunan ilk ve tek tasarım firmasıyız, üstelik bu tasarımları daha sonra başkalarına sunmuyoruz.

Soru Sorun Fiyat Teklifi İsteyin


Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik
Kurumunuz için; logo, kartvizit, ikon, antetli kağıt ve zarftan oluşan, kurumsal kimliğinizi mükemmel şekilde yansıtacak tasarımlar yapıyoruz. Oluşturacağımız kimliğin %100 benzersiz olacağını taahhüt ediyoruz, üstelik size seçmeniz için onlarca farklı tasarım sunuyoruz.

Logo

Logo
Önce sizi dinliyoruz ardından 1 hafta gibi kısa bir sürede onlarca farklı tasarımı beğeninize sunup aralarından seçim yapmanızı istiyoruz. Sizi ve işinizi en doğru şekilde yansıtacak logoyu en doğru şekilde tasarlayıp teslim ediyoruz.

İkon

İkon
Günümüzde ikonlar ticaret dünyasının vazgeçilmez öğeleridir. Artık hayatımızla içi içe geçmiş ikonları her yerde karşımıza çıkıyor. Sizinle ve işinizle özdeşleşecek, felsefenizi yansıtacak ikonları tasarlıyoruz, üstelik sadece size özel tasarlanmış onlarca farklı ikon arasından seçim şansı sunuyoruz.

Kartvizit

Kartvizit
İş dünyasının vazgeçilmez bir parçası olan kartvizitler, karşıya sunduğunuz ilk izlenim kadar önemlidir. Size diğer kartvizitler arasında kendini belli edecek, paylaştığınız kişilerin dönüp tekrar bakacağı, işinizle özdeş ve benzersiz güzellikte kartvizitler tasarlıyoruz.

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt
Kurumsal yazışmalarınızda kullanacağınız ve ayrı bir ciddiyet katacak antetli kağıtlarınızı tasarlıyoruz, üstelik farklı amaçlar için kullanacağınız farklı formatlarda beğeninize sunuyoruz.

Zarf

Zarf
Kurumsal veya özel amaçlarınız için kullanacağınız ve gören kişilerin mutlaka açmak isteyeceği özel zarf tasarımları yapıyoruz, diğer tasarımlarımızda olduğu gibi benzersiz ve onlarca farklı tasarım arasından seçim yapmanız için beğeninize sunuyoruz.

Paket

Paket
Paketler ürününüz için ilk izlenimi oluşturan önemli bir ayrıntıdır. Sektörünüz veya ürününüz ne olursa olsun benzersiz ve çarpıcı paket tasarımlarımızla ile ilk izlenimin mükemmel olmasını sağlıyoruz.

Broşür

Broşür
İşinizi ve hizmetlerinizi yansıtan benzersiz broşür tasarımları yapıyoruz. Sıradan olmayan sayfa düzeni ve görsel yerleşimiyle diğer broşürlerin farklı olmasını sağlıyoruz.

El İlanı

El İlanı
Dilediğiniz içeriği eklemeniz veya daha sonra üzerinde değişiklik yapabilmeniz için kollanımı kolay bir yönetim paneli sunuyoruz.

Dergi

Dergi
Haftalık, aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık yayınlanmayı planladığınız derginizin tasarımını yapıyoruz, üstelik sadece sizinle ilgilenecek özel tasarımcınız zamanında ve kusursuz çalışıyor.

Billboard

Billboard
Açık hava reklamlarınız için ürün ve hizmetlerinizi tanıtan çarpıcı reklamlar tasarlıyoruz, ayrıca billboardlarınıza interaktif ve arttırılmış gerçeklik öğeleri de yerleştiriyoruz.

Menü

Menü
Restaurantınız veya Café'niz için farklı ve ilgi çekici menüler hazırlayarak sizin ve müşterilerinizin beğenisine sunuyoruz.